Doprava SPS

Stĺpy, svietidlá a výložníky VO

Vami objednaný tovar zasielame výlučne overeným prepravcom - Slovak Parcel Service s.r.o., vďaka tejto spolupráci sa nám darí minimalizovať reklamácie prepravovaného tovaru. Krátko o našom prepravcovi: Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Slovak Parcel Service s.r.o. už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS).


Dostupná preprava u nás

  • Preprava AMAKO Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 2500,00€ bez DPH
  • Pre objednávky do 2500,00€ bez DPH je poplatok za dopravu tovaru (stĺpy, výložníky) 125,00€ bez DPH
  • Preprava SPS Poplatok 12,50€ bez DPH, vhodná iba pre príslušenstvo (manžety, plastové zátky, elektro-výzbroj)

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Pokračuje v činnosti pôvodnej firmy IN TIME ČSFR s.r.o., ktorá už niekoľko rokov predtým poskytovala služby expresnej prepravy zásielok v bývalom Československu. Slovak Parcel Service s.r.o. už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS).

Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 26 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 350 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.